021-24521522

واحد های پرشین آژند

واحد فنی و مهندسی

با توجه به گستردگی پروفیل های تولیدی این شرکت با افتخار اعلام می داریم که به عنوان نخستین تولیدکننده ایرانی همپای با بزرگان صنعت آلومینیوم در پهنه گیتی و با راه اندازی واحد فنی و مهندسی خدمات نوین و منحصر به فردی را برای نخستین بار در کشور در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم.
واحد فنی و مهندسی با بهره گیری از نیروهای کارآمد و دانش آموخته و با استفاده از تخصصی ترین نرم افزار محاسباتی و طراحی موجود در دنیا (ORGA DATA) دریافت نقشه‌های معماری هر پروژه و رایزنی با طراحان گرامی بر اساس الزامات فنی و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی اقدام به محاسبات دقیق و برآورد و انتخاب پروفیل های مصرفی و سایر الحاقات نظیر لاستیک شیشه درزگیر فیکسچر و سایر اتصالات نموده و با اقتصادی ترین شکل محاسبه و با به حداقل رساندن پرت مصالح مصرفی در اختیار سفارش دهندگان گرامی قرار می دهد.

واحد طراحی و ساخت قالب

این مجموعه با بهره گیری از نرم افزارهای پیشرفته و کارشناسان با تجربه این عرصه توان طراحی قالب های اکستروژن فولادی را جهت اکسترود انواع مقاطع فراهم می آورد همواره محصول خوب به دنبال طراحی دقیق و ماهرانه یک گروه مهندسی کارآزموده میسر می گردد.
پس از اخذ تایید نقشه ها از واحد فنی مهندسی و ارسال به واحد قالب سازی این واحد اقدام به ساخت بر اساس استانداردهای بین‌المللی با تجهیزات به‌روز و نیروهای متخصص خود می‌نماید که پس از تایید واحد کنترل کیفی به بخش آبکاری برای بالا بردن استحکام و پایداری قالب ارسال میگردد.
وان نیتراسیون از بخش های تکمیلی واحد قالب سازی می باشد که ضامن حفظ کیفیت محصول و بالا رفت رضایتمندی سفارش دهندگان گرامی خواهد شد.

واحد پرس اکستروژن

این شرکت با در اختیار داشتن دو دستگاه پرس ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ تن از بیلت ۷ تا ۱۲ اینچ مجهز به دستگاه اینورتر و میز تمام اتوماتیک ۲۵ متری و کشنده پولر توان تولید تمام آلیاژها از گروه ۱۰۰۰ تا ۷۰۰۰ در مقاطع باز و بسته را دارا می باشد.

واحد استریج و ایجینگ

پس از مرحله اکسترود آلومینیوم، مقاطع تولیدی استریج شده و پس از استقرار در سبدهای مخصوص جهت انجام مراحل عملیات حرارتی وارد مرحله ایجینگ می شوند. عملیات حرارتی در این مرحله به روش انحلالی صورت گرفته و با استفاده از روش جداسازی گازهای حاصل از احتراق از هوای گرم محفظه انجام می پذیرد.

واحد رنگ

پروفیل های تولیدی قبل از ورود به مرحله رنگ توسط وان های ۸ متری شستشو و چربی گیری و کروماته می گردند. خط رنگ الكتروستاتیک با کوره ۲۷ متری و کانوایر ۸۰ متری و به صورت کاملا روباتیک و با ۸ گان، پاشش رنگی زیبا و مطلوب و با دوام را برای مقاطع فراهم می آورند.

واحد دوخت ترمال بریک

دستگاه تمام اتوماتیک دوخت ترمال بریک با قابلیت عاج زدن از داخل و کشش پلی آمید به صورت اتوماتیک و دوخت تا سایز ۲۵۰ میلی متر و با نقطه گسست N/m ۵۰۰ و دستگاه تستر می باشد. در این سیستم ارتباط سطوح بیرونی با داخلی پنجره توسط یک لایه پلی آمید به عنوان عایق حرارتی از یکدیگر جدا گردیده است.

واحد کنترل کیفیت و بسته بندی

تمامی مراحل تولید مقاطع از مرحله ورود مواد اولیه تا اکسترود و زیرسازی رنگ و مونتاژ کامل توسط کارشناسان کنترل کیفیت این مجموعه با استفاده از دستگاه های مجهز کنترل می گردد.
بسته بندی شکیل و مستحکم موجب زیبایی بصری و حفظ سلامت محصول تا رسیدن به بازار هدف است تمامی مقاطع تولیدی با استفاده از نایلون های مخصوص بسته بندی با ظرافت و دقت پوشانده می شود تا موجبات رضایت مشتریان در هنگام استفاده فراهم آید.

واحد مونتاژ و نصب

این بخش شامل مرحله ساخت و مونتاژ انواع در و پنجره های دو جداره و ترمال بریک و کرکره برقی می باشد مهندسان و کارکنان این مجموعه با حداکثر دقت و با ظرافت کامل با استفاده از نقشه های تهیه شده توسط نرم افراز اقدام به مونتاژ و بسته بندی مقاطع جهت نصب می نمایند.
تمامی خدمات و اقدامات گروه تولید و مونتاژ در نصب صحیح و ماهرانه محصولات نمایانگر می گردند کارکنان واحد نصب این مجموعه با کوله باری از تجربه و سال ها فعالیت در این بخش رضایت کامل مشتریان را به لحاظ سرعت و دقت فراهم می آورند.

اسکرول به بالا